Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

Współpraca

 

Zapraszamy do współpracy

    Pragniemy zaprosić Państwa do umieszczenia swojej oferty na naszej stronie www.IntelEko.pl Dom Inteligentny i Ekologiczny. Wszystkie informacje w okresie promocyjnym ( do 30.06.2012 r.)  są bezpłatne, a umieszczenie ich nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem po jego zakończeniu. Okres ten traktujemy jako czas na rozwój serwisu  i sprawdzenie pierwszych efektów.

 

Założeniem twórców portalu było utworzenie miejsca, przedstawiającego wszelkie rozwiązania intelekositeów inteligentnych i ekologicznych. Na realizację projektu pozyskano środki z Funduszy Unijnych, które pozwalają na profesjonalną realizację i odpowiednią promocję portalu.

Planowane są następujące formy promocji:

- reklama w mediach elektronicznych i czasopismach branżowych,

- udział w targach i wystawach,

- w lipcu 2011 r. będzie miała miejsce akcja INTELEKO.PL PRZEZ POLSKĘ, polegająca na odwiedzeniu odpowiednio przygotowanym i wyposażonym w materiały reklamowe samochodem VW BUS miejscowości wypoczynkowych w całym kraju.  

 

Portal skierowany jest do osób zainteresowanych budową intelekositeu z elementami ekologicznymi i inteligentnymi. Pozwala klientowi na :

- zapoznanie się z wszystkimi elementami budownictwa inteligentnego i ekologicznego, - wygenerowanie indywidualnego rozwiązania odpowiadającego potrzebom i wstępnym zadanym parametrom,

- oszacowanie kosztów inwestycji i eksploatacji wybranego rozwiązania,

- zapoznanie się z ofertą finansowania inwestycji,

- umieszczanie ogłoszeń i otrzymywanie bieżących informacji o interesujących go zagadnieniach.

 

W celu nawiązania współpracy o kontakt na adres kontakt@inteleko.pl. lub tel. 660 67 69 65 i 502 668 119. Umieszczenie informacji i reklamy w okresie do 30.06.2012 jest bezpłatne.

 

 Z wyrazami szacunku Portal IntelEko.pl