Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

Regulamin

Regulamin i polityka prywatności

 

Prawa autorskie

Serwis  zawiera opisy działalności oraz produktów i technologii różnych firm. Treści zawarte na tych stronach są przedmiotem praw autorskich przysługujących ich twórcy i podlegają ochronie zgodnie z prawem autorskim. Przed dodaniem treści do naszego serwisu przez użytkownika są one akceptowane przez moderatora Inteleko.

 

Wyłączenie odpowiedzialności

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treści i opinie wyrażane przez użytkowników w komentarzach lub opisach. Są one wyłącznie własnością użytkowników, od których pochodzą. 

Gromadzenie danych osobowych

Dane użytkowników są zapisywane tylko podczas rejestracji i dobrowolnego ich podania. Są to email, imie i nazwisko, nick i hasło. Dane nie sa przekazywane żadnym innym firmom.

Inteleko.pl przetwarza dane osobowe użytkowników zgodnie z obowiązującymi przepisami. Adresów email używamy, w szczególności, w celu powiadamiania użytkowników o istotnych zmianach w serwisie lub komunikatach technicznych. 

Jeśli użytkownik sam zapisał się do newslettera z danej kategorii będzie otrzymywał wszystkie newsy z tej kategorii.

Dane użytkownika moga być w każdej chiwli zmienione po zalogowaniu w panelu użytkownika.

Informacje logowania

Podczas korzystania z serwisu nasze serwery automatycznie rejestrują informacje przesyłane przez przeglądarkę użytkownika w trakcie wyświetlania witryny. Dzienniki serwera mogą zawierać takie informacje jak: żądanie sieciowe, adres IP, typ przeglądarki, język przeglądarki, data i godzina przesłania żądania oraz co najmniej jeden plik cookie.

 

zespół Inteleko.pl