Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

Kontroluj system grzewczy z pompą ciepła z jednego miejsca! Wróć do listy

10-02-2012

Kategorie artykułu:

 

źródło: http://wentylacja.com.pl/Wiaintelekositeo%C5%9Bci/Kontroluj-system-grzewczy-z-pomp%C4%85-ciep%C5%82a-z-jednego-miejsca-52345.html

 

Firma Danfoss, światowy lider w branży sterowania systemami grzewczymi, z myślą o komforcie i oszczędnościach klientów wprowadza na rynek bezprzewodowy panel sterujący pracą pompy ciepła – Danfoss Link™. 

 

Danfoss Link™ jest to bezprzewodowy, intuicyjny panel centralny umożliwiający sterowanie instalacjami grzewczymi poprzez pompę ciepła aż do regulacji temperatury. Z jednego miejsca w budynku użytkownik może regulować pompę ciepła, wodne ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie elektryczne i bezprzewodowe termostaty grzejnikowe. Może również włączać bądź wyłączać urządzenia działające na zasadzie funkcji załącz/włącz (np. oświetlenie, sprzęt RTV/AGD).
 

Danfoss Link™
Danfoss Link™

Oszczędności
Danfoss Link™ i Pompa ciepła to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą oszczędzać koszty, a tym samym dbać o środowisko naturalne – dzięki Danfoss Link™ można zmniejszyć zużycie energii nawet o 23% i tym samym zredukować emisję CO₂. Danfoss Link™ komunikuje się bezprzewodowo z całym systemem ogrzewania i optymalizuje pracę pompy ciepła, dzięki temu użytkownik maksymalizuje oszczędności.

Komfort
Dzięki bezprzewodowemu panelowi centralnemu Danfoss Link™, zlokalizowanemu w dowolnym miejscu w intelekositeu, można w prosty sposób kontrolować temperaturę w każdym pomieszczeniu. Kolorowy panel dotykowy zapewnia łatwy i wygodny sposób programowania, a tryb komfortu i funkcja wakacyjna pozwalają zaprogramować indywidualny program grzewczy dopasowany do trybu życia intelekositeowników.

Innowacyjność i nowoczesne wzornictwo
Niezawodność to kluczowa cecha produktu. System sam się monitoruje i diagnozuje dzięki dwukierunkowej komunikacji bezprzewodowej. Danfoss Link™ z pompą ciepła to jedno z bardziej innowacyjnych rozwiązań technologicznych, pracujących w oparciu o bezprzewodową technologię opartą na protokole Z-Wave®. Wszystkie urządzenia pracujące na protokole Z-Wave® komunikują się na tej samej płaszczyźnie, aby zapewnić prawdziwą interoperacyjność. Znaczącą cechą systemu jest prostota i elegancja - Danfoss Link™ otrzymał prestiżową nagrodę red dot design award za połączenie funkcjonalności i nowoczesnego wzornictwa.

Danfoss Link™ pracujący z pompą ciepła jest stale udoskonalany w celu tworzenia i dodawania nowych funkcji.

Więcej o Danfoss Link™ do pompy ciepła na stronie internetowej
Informacje o firmie: 
Danfoss Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Danfoss z siedzibą w Danii. 
Firma jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań energooszczędnych, które sprzyjają oszczędzaniu energii i pomagają sprostać wyzwaniu, jakim są zmiany klimatu. Do naszych specjalności należą chłodnictwo żywności, systemy klimatyzacji, sterowanie silnikami elektrycznymi i ogrzewaniem w budynkach – a także rozwiązania z zakresu energii odnawialnej, np. słonecznej. Do Grupy Danfoss należy również spółka Sauer-Danfoss, która zalicza się do największych na świecie producentów hydrauliki mobilnej. Już od 78 lat rozwijamy nasze kwalifikacje w zakresie rozwiązań energooszczędnych. Dzisiaj Danfoss zatrudnia łącznie 23500 pracowników w tym w Polsce blisko 1200 osób. Więcej o firmie Danfoss można przeczytać na stronie www.danfoss.pl
 

Źródło: Danfoss Poland Sp. z o.o.