Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

Fotoogniwa-sklep Wróć do listy

24-12-2011

 

 
Nasza firma jest jednym z większych dystrybutorów Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompletnych systemów zasilania w energię elektryczną pozyskiwaną ze słońca i wiatru. Oferujemy także profesjonalny montaż tych urządzeń oraz pełne doradztwo w zakresie ich doboru i eksploatacji.
 
Misją firmy fotoogniwa-sklep jest promowanie nowoczesnych źródeł pozyskiwania energii elektrycznej z otaczającego nas środowiska. 
 
Naszym celem – maksymalne zadowolenie Klienta z doboru odpowiednich rozwiązań, które ograniczą koszty eksploatacji obiektów przy jednoczesnej ochronie środowiska naturalnego.
 
Przez ostatnie lata konsekwentnie budowaliśmy pozycję silnego dystrybutora baterii słonecznych i małych turbin wiatrowych w kraju. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment modułów fotowoltaicznych, małych elektrowni wiatrowych, akumulatorów, oświetlenia LED i innych. Obecnie mamy w stałej ofercie ok. 400 produktów kilkudziesięciu największych, światowych producentów. Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, firmy i instytucje publiczne jak również uczelnie wyższe. Działamy na terenie kraju oraz państw UE.

Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Wszystkie urządzenia z naszej oferty posiadają gwarancję producenta oraz autoryzowany serwis na terenie kraju. Na bieżąco aktualizujemy stronę "pomoc", na której każdy zainteresowany Klient znajdzie szereg fachowych porad ułatwiających dobór i skompletowanie odpowiedniego sprzętu do własnych potrzeb.
 
Mając nadzieję na długoletnią i owocną współpracę, zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.
 

Dostarczamy kompletne systemy zasilania w energię elektryczną ze źródeł odnawialnych – słońca i wiatru. Oferujemy fachowy montaż baterii słonecznych i turbin wiatrowych, a także dystrybucję profesjonalnych urządzeń pomiarowych i systemów mocowań dla paneli fotowoltaicznych. Doradzamy w zakresie ich doboru i eksploatacji – tak, aby zawsze spełniały stawiane im wymagania.

 

tel/fax: +48 (058) 782 44 49

mobile: +48 506 414 761
mobile: +48 696 858 846

e-mail: biuro@fotoogniwa-sklep.pl

Dystrybucja urządzeń pomiarowych:

 

e-mail: pomiary@fotoogniwa-sklep.pl
 
 

FOTOOGNIWA-SKLEP 
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 
GDYNIA