Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

Chillventa Rossija 2012: Międzynarodowe spotkanie branżowe Wróć do listy

10-02-2012

Kategorie artykułu:

 

źródło: http://wentylacja.com.pl/Wiaintelekositeo%C5%9Bci/Chillventa-Rossija-2012-Mi%C4%99dzynarodowe-spotkanie-bran%C5%BCowe-52385.html

 

Po udanej premierze w 2011 roku, Chillventa Rossija 2012 - Międzynarodowe Targi Chłodnictwa, Klimatyzacji i Pomp ciepła do zastosowań komercyjnych, przemysłowych i budynków mieszkalnych, rozpoczęły się właśnie w halach Centrum Wystawowego Crocus Expo w Moskwie. Targi potrwają do 9 lutego 2012 r. 

 

 

Chillventa Rossija 2012
 

Chillventa Rossija:
- Pawilon Pomp Ciepła: koncentracja na pompach ciepła
- Kongres Chillventa Rossija: platforma dialogu dla ekspertów


Ponad 126 wystawców z 15 krajów bierze udział w wydarzeniu branżowym Chillventa Rossija 2012. Tegoroczną wystawę uzupełnia Chillventa Rossija Congressing z programem prezentacji, które dostarczą wyczerpujących informacji dla ekspertów od ekspertów.

Chillventa Rossija ze swoją bogatą gamą produktów obejmujących szeroki zakres urządzeń chłodniczych, komponentów i systemów do różnych zastosowań, jest doskonałą platformą dla firm z Rosji i spoza jej granic, dla prezentacji produktów i usług na rynku rosyjskim. Wystawa koncentruje się nie tylko na handlowych i przemysłowych urządzeniach chłodniczych i klimatyzacyjnych, ale także na instalacjach do użytku intelekositeowego oraz klimatyzacji pojazdów i chłodnictwie transportowym. Pompy ciepła są idealnym rozszerzeniem zakresu tematycznego Chillventa Rossija. 

Międzynarodowość targów potwierdzają liczne grupy firm z Niemiec, Czech i - po raz pierwszy - z Chin, Ukrainy i Litwy. Na Chillventa Rossija 2012 można spotkać znane marki takie jak: Aggregate, Alfa Laval, BITZER, Dorin, Eliwell Controls, Farmina Group, Friterm, Güntner, Honeywell, NORD SM, Ostrov, Teko, Thermocool, Viessmann Kältetechnik i Ziehl Abegg.

Nowością Chillventa Rossija 2012 jest wydzielenie specjalnego Pawilonu Pomp Ciepła (Heat Pump Pavilion) z prezentacją systemów z pompami ciepła i podzespołami do tych systemów. Celem osobnej prezentacji pomp ciepła jest m.in. promocja alternatywnych źródeł energii, które mają coraz większe znaczenie dla rosyjskiego rynku, ponieważ uwzględnione zostały w strategii polityki energetycznej Rosji. W Pawilonie Pompy Ciepła spotkamy znanych wystawców jak Danfoss,Mammoth Climate oraz Corsa.

Chillventa Rossija Congressing: platforma dialogu dla ekspertów
Kongres Chillventa Rossija oferuje wystąpienia czołowych rosyjskich i zagranicznych ekspertów, przedstawicieli firm z Rosji i Europy. Kongres jest idealną platformą do dyskusji na wysokim poziomie na temat wyzwań i trendów na rynku rosyjskim. Trzydniowe wydarzenie koncentruje się na efektywności energetycznej komponentów i systemów z pompami ciepła. Celem Chillventa Rossija Congressing jest wspieranie wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Rosji, które spełniają światowe wymagania w tych dziedzinach.

Chillventa Rossija: sukces od samego początku
Chillventa Rossija 2011 przyciągnęła uwagę wystawców i specjalistów dziedziny HVACR od samego początku. Znane firmy jak Bitzer, Honeywell i Ziehl-Abegg przedstawili swoją ofertę w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji i pompy ciepła ponad 5000 zwiedzających na wystawie w Moskwie, która odbyła się w dniach 1-3 marca 2011 roku. Koncepcja Chillventa Rossija, dostosowana do rynku rosyjskiego, była przekonująca: około trzy czwarte wystawców było bardzo zadowolonych z przebiegu targów i aż 95 procent z nawiązania nowych kontaktów biznesowych. 

Organizatorem Chillventa Rossija jest NürnbergMesse Group, wspierany przez rosyjską spółkę zależną Ost-West-Partner GmbH. Oficjalnym partnerem wydarzenia jest Rossojusholodprom (Rosyjskie Stowarzyszenie Przemysłu Chłodniczego).


 

Źródło: www.chillventa-rossija.com