Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

DELTA DORE Wróć do listy

18-10-2012

Opis firmy : DELTA DORE POLSKA Sp. z o.o.

Założona w 1970 roku francuska firma Delta Dore, po kryzysie naftowym w 1973 staje się specjalistą w dziedzinie projektowania i sprzedaży produktów związanych z oszczędnością energii. Jest to okres wylansowania pierwszej gamy termostatów, regulatorów i przekaźników.

Rozwój badań i ekspertyz pozwala Grupie poszerzyć swoją ofertę grzewczą o produkty z zakresu bezpieczeństwa oraz rozwiązań systemu kontroli, co w następstwie wprowadza Delta Dore w świat automatyki intelekositeowej.

Strategia rozwoju międzynarodowego zostaje wdrożona w tym samym czasie. Począwszy od filii w Hiszpanii w 1987, Grupa konsekwentnie kontynuuje operację otwierając kolejno filię w Niemczech (2000r), Polsce (2005), Chinach (2008) ,Włoszech (2010), Anglii (2011) oraz drugą w Chinach w Singapurze (2011).

Od 2008 roku Delta Dore dysponuje już pełną gamę produktów automatyki budynku, która pozwala na oszczędność i komfort użytkownika.

Rozwiązania Delta Dore i jej systemu automatyki dla budynków jednorodzinnych i zbiorowych są …

Rozwojowe

Wszystkie nasze produkty są interaktywne. Komunikują się między sobą i są od razu gotowe do użycia.

Łatwe w zastosowaniu

Ergonomiczne właściwości użytkowania gwarantują, że konfiguracja systemu jest szybka i prosta.

Źródłem oszczędzania

Odpowiednio dobrana temperatura, pewność, że światło nie pozostało włączone po Twoim wyjściu… nasze produkty pozwalają znacznie obniżyć rachunki za energię.

Dostępne

W mieszkaniu nowym czy po renowacji produkty Domotyki mogą być instalowane krok po kroku według Twojego własnego rytmu i potrzeb..

Łatwe w montażu

Technologia radiowa nie wymaga zastosowania okablowania.