Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

BAZA FIRM

Aby dodać swoją firmę do bazy ZA DARMO, przejdź do formularza pod listą firm.

25-04-2012

Baier

Baier porusza. Firma Baier od 35 lat specjalizuje się w zakresie projektowania, produkcji i montażu ruchomych elementów elewacyjnych w Niemczech. Program usług obejmuje obok klasycznych konstrukcji z aluminium szeroki wachlarz okien i okiennic przesuwnych, techniki napędowej, żaluzji do okien dachowych oraz ościeżnic aluminiowych. Produkty firmy Baier są wyposażone w inteligentny mechanizm zdalnego sterowania za pomocą pilota i czujników sensorycznych.
Więcej
27-02-2012

Tadeks Fertig Haus

Tadeks Fertig Haus Budowa intelekositeów energooszczędnych, pasywnych w systemie prefabrykacji drewnianej, na podstawie indywidualnie wybranego projektu.
Więcej
20-02-2012

GRAND DLL - Budowa intelekositeów kanadyjskich

Opis oferty firmy: Budowa prefabrykowanych intelekositeów szkieletowych, energooszczędnych , pasywnych z projektów własnych i dostarczonych przez Klienta.
Więcej
24-12-2011

DOMek

Nasza specjalność to intelekositey jednorodzinne powstające według indywidualnych projektów. Są to intelekositey budowane w systemie lekkiego szkieletu drewnianego To co nas wyróżnia to prefabrykacja intelekositeów we własnej hali produkcyjnej. Technologia szkieletowa stosowana jest w większości krajów Europy Zachodniej, a w USA, Kanadzie i krajach skandynawskich wręcz intelekositeinuje w budownictwie jednorodzinnym. Również w Polsce następuje jej dynamiczny rozwój. Dzieje się tak, ponieważ coraz więcej ludzi docenia niepodważalne zalety budownictwa szkieletowego
Więcej
24-12-2011

Inez intelekositey kanadyjskie

Inez Co. Domy Kanadyjskie – budowa intelekositeów kanadyjskich pod klucz: Domy ciepłe czyli intelekositey energooszczędne Domy drewniane - konstrukcja budynku to szkielet drewniany Domy pod klucz - inwestor nie musi zajmować się organizacją poszczególnych prac Domy nowoczesne - zarówno projekt może być nowoczesny, jak i wszystkie montowane instalacje są często nowinkami Domy indywidualne - każdy intelekosite wykańczany jest ze wszystkimi szczegółami tak, jak życzy sobie tego klient Domy gotowe czyli intelekositey wg naszego standardu wykończenia - dla klientów nie posiadających pomysłu na własną aranżację wnętrz
Więcej
24-12-2011

Domy z paczki

Domy kanadyjskie Ich budowanie jest dziecinnie łatwe! Do tego są niedrogie, ekologiczne, energooszczędne i zdrowe! Możesz mieć świetny intelekosite i to niedrogo - taniej od niejednego mieszkania. Wprowadzisz się bardzo szybko - budowa kanadyjskich intelekositeów jest prosta więc odbywa się w zaskakującym, ekspresowym tempie.
Więcej


Twoja propozycja:

* - pole obowiązkowe