Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

BAZA FIRM

Aby dodać swoją firmę do bazy ZA DARMO, przejdź do formularza pod listą firm.

02-04-2012

SCHWEIKER Sp. z o.o.

Producent nowoczesnych systemów osłonowych. Możliwość pełnej automatyki.
Więcej
02-04-2012

Drzwi.pl

Drzwi od ręki, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drzwi antywłamaniowe, drzwi specjalistyczne, drzwi przesuwne, drzwi szklane, drzwi do mieszkań, drzwi do intelekositeów, Nowości.
Więcej
24-12-2011

DOMek

Nasza specjalność to intelekositey jednorodzinne powstające według indywidualnych projektów. Są to intelekositey budowane w systemie lekkiego szkieletu drewnianego To co nas wyróżnia to prefabrykacja intelekositeów we własnej hali produkcyjnej. Technologia szkieletowa stosowana jest w większości krajów Europy Zachodniej, a w USA, Kanadzie i krajach skandynawskich wręcz intelekositeinuje w budownictwie jednorodzinnym. Również w Polsce następuje jej dynamiczny rozwój. Dzieje się tak, ponieważ coraz więcej ludzi docenia niepodważalne zalety budownictwa szkieletowego
Więcej
24-12-2011

WIŚNIOWSKI Bramy, drzwi i ogrodzenia

Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów, gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.
Więcej
24-12-2011

Inteligentny Budynek

Inteligentny Budynek – inspiracje dla inżynierów budownictwa Czasopismo Inteligentny Budynek to nowość na polskim rynku. Będziemy w nim opisywać wszystkie nowinki technologiczne zaliczane do grupy „smart” (inteligentnych), które mogą znaleźć zastosowanie w inteligentnym budownictwie, m.in. wszelkiego rodzaju systemy czujników i detektorów oraz zintegrowane systemy zarządzania wszystkimi znajdującymi się w budynku instalacjami i urządzeniami.
Więcej
24-12-2011

Czysta Energia Miesięcznik

CZYSTA ENERGIA to miesięcznik ogólnopolski ukazujący się od września 2001 r., pierwszy na rynku wydawniczym w całości poświęcony sprawom związanym z energią przyjazną środowisku, niekonwencjonalnym w tym odnawialnym jej źródłom oraz technologiom wytwarzania zgodnym z zasadami ochrony środowiska, a także sprawom poszanowania energii i poprawy efektywności energetycznej. Jest jednym z sześciu wydawanych przez prężnie rozwijającą się firmę ABRYS Sp. z o.o.z Poznania pism poświęconych gospodarce komunalnej i ochronie środowiska. Stanowi poszerzenie i uzupełnienie tematyki znanego od 20 lat PRZEGLĄDU KOMUNALNEGO
Więcej


Twoja propozycja:

* - pole obowiązkowe

1 2