Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

BAZA FIRM

Aby dodać swoją firmę do bazy ZA DARMO, przejdź do formularza pod listą firm.

12-02-2012

Solsum wykonawca instalacji fotowoltaicznych

Solsum to generalny wykonawca instalacji fotowoltaicznych, bezpośredni importer najwyższej klasy komponentów do budowy zarówno mikro jak i farm solarnych. Już od ponad 6 lat na rynkach międzynarodowych z sukcesami projektujemy i wdrażamy systemy fotowoltaiczne.
Więcej
05-01-2012

WATT - tworzymy technologie solarne

Watt od 1998 roku wytycza nowe kierunki rozwoju technologii solarnych i poszukuje coraz efektywniejszych sposobów wykorzystania niewyczerpalnej energii słonecznej. Watt jest trzecim na świecie producentem kolektorów słonecznych (pod względem powierzchni produkcyjnej). Należy też do producentów wiodących na rynku pod względem sprzedaży w Polsce.
Więcej
05-01-2012

Vetro Polska Sp. z o.o. producent modułów fotowoltaicznych

Vetro Polska, jest producentem modułów fotowoltaicznych o wysokiej sprawności i jakości. Wszystkie podzespoły użyte podczas procesu produkcyjnego naszych modułów, pochodzą wyłącznie od europejskich producentów.
Więcej
24-12-2011

Czysta Energia Miesięcznik

CZYSTA ENERGIA to miesięcznik ogólnopolski ukazujący się od września 2001 r., pierwszy na rynku wydawniczym w całości poświęcony sprawom związanym z energią przyjazną środowisku, niekonwencjonalnym w tym odnawialnym jej źródłom oraz technologiom wytwarzania zgodnym z zasadami ochrony środowiska, a także sprawom poszanowania energii i poprawy efektywności energetycznej. Jest jednym z sześciu wydawanych przez prężnie rozwijającą się firmę ABRYS Sp. z o.o.z Poznania pism poświęconych gospodarce komunalnej i ochronie środowiska. Stanowi poszerzenie i uzupełnienie tematyki znanego od 20 lat PRZEGLĄDU KOMUNALNEGO
Więcej
24-12-2011

eneeko Solar Technology

W 1996 roku rozpoczęło działalność Vetro Polska Sp. z o.o. Celem i przedmiotem tej działalności była i jest nadal produkcja szkła giętego z przeznaczeniem dla oświetlenia. Z czasem rozszerzyliśmy ofertę o szkło hartowane i o produkty przeznaczone do celów technicznych. Obecnie Vetro Polska dostarcza swoje produkty do ponad 50 klientów w kraju i za granicą. Aby w pełni wykorzystać nasze doświadczenie i potencjał produkcyjny oraz pozytywnie zareagować na oczekiwania naszych klientów, którzy są bardzo zainteresowani pozyskiwaniem energii ze źródeł odnawialnych, podjęliśmy decyzję uruchomienia produkcji modułów fotowoltaicznych pod marką Eneeko. Pierwszy certyfikat zgodny z normami EN 61215 i EN 61730 na moduły polikrystaliczne o mocach od 130Wp do 144Wp uzyskaliśmy w styczniu 2010 roku. Kolejny na moduły o mocach od 225Wp do 300Wp w grudniu 2010 roku.
Więcej
24-12-2011

Fotoogniwa-sklep

Nasza firma jest jednym z większych dystrybutorów Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompletnych systemów zasilania w energię elektryczną pozyskiwaną ze słońca i wiatru. Oferujemy także profesjonalny montaż tych urządzeń oraz pełne doradztwo w zakresie ich doboru i eksploatacji. Misją firmy fotoogniwa-sklep jest promowanie nowoczesnych źródeł pozyskiwania energii elektrycznej z otaczającego nas środowiska. Naszym celem – maksymalne zadowolenie Klienta z doboru odpowiednich rozwiązań, które ograniczą koszty eksploatacji obiektów przy jednoczesnej ochronie środowiska naturalnego. Przez ostatnie lata konsekwentnie budowaliśmy pozycję silnego dystrybutora baterii słonecznych i małych turbin wiatrowych w kraju. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment modułów fotowoltaicznych, małych elektrowni wiatrowych, akumulatorów, oświetlenia LED i innych. Obecnie mamy w stałej ofercie ok. 400 produktów kilkudziesięciu największych, światowych producentów. Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, firmy i instytucje publiczne jak również uczelnie wyższe. Działamy na terenie kraju oraz państw UE. Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Wszystkie urządzenia z naszej oferty posiadają gwarancję producenta oraz autoryzowany serwis na terenie kraju. Na bieżąco aktualizujemy stronę "pomoc", na której każdy zainteresowany Klient znajdzie szereg fachowych porad ułatwiających dobór i skompletowanie odpowiedniego sprzętu do własnych potrzeb. Mając nadzieję na długoletnią i owocną współpracę, zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.
Więcej


Twoja propozycja:

* - pole obowiązkowe