Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

BAZA FIRM

Aby dodać swoją firmę do bazy ZA DARMO, przejdź do formularza pod listą firm.

18-10-2012

DELTA DORE

Opis firmy : DELTA DORE POLSKA Sp. z o.o. Założona w 1970 roku francuska firma Delta Dore, po kryzysie naftowym w 1973 staje się specjalistą w dziedzinie projektowania i sprzedaży produktów związanych z oszczędnością energii. Jest to okres wylansowania pierwszej gamy termostatów, regulatorów i przekaźników.
Więcej
25-04-2012

Fibaro System - Dystrybutor - Salon firmowy

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem systemu Fibaro. System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku. Umożliwia bezinwazyjną instalację. Już nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli. Nasze zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji.
Więcej
27-02-2012

XComfort system

xComfort to bezprzewodowy system sterowa­nia oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i innymi urządzeniami. Jest idealnym rozwiązaniem dla mieszkań z już istniejącą tradycyjną instalacją elektryczną jak również dla nowo budowa­nych intelekositeów. Komunikacja urządzeń sterujących odbywa się drogą radiową, co eliminuje potrzebę montowania specjalnego przewodu, w przeciwieństwie do innych inteligentnych instalacji typu EIB. Prosty montaż i sposób programowania pozwala na łatwą rozbudowę systemu, bez konieczności kucia ścian. Przyciski bezprzewodowe są zupełnie płaskie od spodu i nie wymagają doprowadzenia przewodów zasilających, dzięki temu mogą być mocowane na dowolnych powierzchniach np. szkło, drewno. Elementy systemu charakteryzują się eleganckim i nowoczesnym wyglądem, a szeroka paleta barw jest gwarancją dopasowania do każdego wystroju wnętrza.
Więcej
27-02-2012

Vision BMS system

Vision BMS to scentralizowany i modułowy system zarządzania inteligentnym budynkiem. Jest w pełni polskim rozwiązaniem łączącym w sobie elementy programowe i sprzętowe. Struktura i zamysł, zgodnie z którym System został zaprojektowany, umożliwiają realizację nawet najbardziej nietypowych zadań - niedostępnych dla innych, podobnych rozwiązań obecnych dzisiaj na rynku. Unikalne podejście do problemu integracji różnych podsystemów oraz instalacji pozwala wyznaczać nowe standardy inteligentnych systemów sterowania – VBMS łączy w sobie aspekty automatyki, sterowania, monitoringu wideo, powiadamiania i zarządzania pracą różnych elementów składowych nowoczesnego budynku. Odpowiednie, automatyczne dostosowanie się do aktualnych warunków i sytuacji umożliwia także osiąganie wymiernych korzyści wynikających z oszczędności ciepła, wody czy energii elektrycznej. Taki budynek staje się ekologiczny i przyjazny środowisku, a dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo, komfort i prestiż.
Więcej
27-02-2012

NEXWELL system inteligentny

Nexo to wygodny sposób na integrację wielu różnych urządzeń znajdujących się we współczesnych intelekositeach. Sercem systemu jest płyta główna centrali Nexo. Jest to niezależne urządzenie, które zawiera w sobie pełną administrację i logikę niezbędną dla funkcjonowania zaprogramowanych schematów działań. Ponieważ pomysłów na inteligentny intelekosite jest tak wiele, jak wielu jest jego intelekositeowników, system umożliwia różne sposoby personalizacji ustawień.
Więcej
27-02-2012

LCN system

Technika stosowana w budynkach mieszkalnych i użytkowych poczyniła w ostatnich dziesięcioleciach niesamowite postępy. Począwszy od fasady, a skończywszy na technice grzewczej istnieją obecnie dziesiątki innowacyjnych rozwiązań czyniących pobyt i życie w budynkach bezpieczniejszym i bardziej komfortowym.
Więcej


Twoja propozycja:

* - pole obowiązkowe

1 2 3 4