Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

BAZA FIRM

Aby dodać swoją firmę do bazy ZA DARMO, przejdź do formularza pod listą firm.

18-10-2012

DELTA DORE

Opis firmy : DELTA DORE POLSKA Sp. z o.o. Założona w 1970 roku francuska firma Delta Dore, po kryzysie naftowym w 1973 staje się specjalistą w dziedzinie projektowania i sprzedaży produktów związanych z oszczędnością energii. Jest to okres wylansowania pierwszej gamy termostatów, regulatorów i przekaźników.
Więcej
25-04-2012

Fibaro System - Dystrybutor - Salon firmowy

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem systemu Fibaro. System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku. Umożliwia bezinwazyjną instalację. Już nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli. Nasze zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji.
Więcej
25-04-2012

Albau Usługi Inżynierskie

Albau jest firmą Inżynierską z dwudziestoletnim doświadczeniem w budownictwie energooszczędnym i pasywnym na rynku polskim i europejskim. Podstawowym produktem firmy jest marka ennergo. Jest to autorski system budownictwa energoaktywnego, znanego również jako plusenergetyczne. w ofercie Albau znajdą Państwo też inne usługi budowlane oraz działalność doradcza z zakresu budownictwa energooszczędnego.
Więcej
02-04-2012

SCHWEIKER Sp. z o.o.

Producent nowoczesnych systemów osłonowych. Możliwość pełnej automatyki.
Więcej
20-02-2012

Supremus Dom Inteligentny

Firma oferuje profesjonalne instalacje inteligentnych budynków. Specjalizujemy się w projektowaniu, instalacji i programowaniu instalacji automatyki. W naszej ofercie znajduje się instalacja inteligentna w systemie automatyki KNX/EIB, oraz znacznie rozszerzająca nasze możliwości automatyka CRESTRON. Komponujemy w zależności od indywidualnej potrzeby każdego klienta, specjalizujemy się w tworzeniu wyindywidualizowanych wizualizacji obiektów dostępnych lokalnie na panelach dotykowych, oraz zdalnie poprzez internet z komputera, czy telefonu lub tabletu. Bardzo chętnie realizujemy najambitniejsze zadania. Posiadamy zespół wyłącznie samych specjalistów, dlatego nasze podejście jest bardzo elastyczne i chętnie podejmujemy się wymagających przedsięwzięć. Jesteśmy na rynku jedną z pierwszy firm specjalizujących się już od 7 lat w branży inteligentnych intelekositeów. Serdecznie zapraszamy
Więcej
06-02-2012

Ematech Inteligentne Budynki

Firma EMATECH specjalizuje się w kompleksowej realizacji inteligentnych instalacji zarówno w obiektach mieszkalnych jak i użyteczności publicznej. Długoletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra inżynierska gwarantuje, że inteligentny intelekosite przez nas stworzony będzie spełniał wszystkie Państwa wymagania. Efektowne sterowanie oświetleniem, roletami, żaluzjami i zasłonami oraz efektywne zarządzanie ogrzewaniem i systemem audio/video stworzy w budynku taką atmosferę jaką tylko chcesz. A co jest najlepsze - wszystkie ustawienia można zmienić za pomocą jednego przycisku lub wizualizacji na Twoim iPadzie! Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu poznania wszystkich zalet inteligentnych instalacji.
Więcej


Twoja propozycja:

* - pole obowiązkowe

1 2 3 4