Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

BAZA FIRM

Aby dodać swoją firmę do bazy ZA DARMO, przejdź do formularza pod listą firm.

24-12-2011

Inteligentny Budynek

Inteligentny Budynek – inspiracje dla inżynierów budownictwa Czasopismo Inteligentny Budynek to nowość na polskim rynku. Będziemy w nim opisywać wszystkie nowinki technologiczne zaliczane do grupy „smart” (inteligentnych), które mogą znaleźć zastosowanie w inteligentnym budownictwie, m.in. wszelkiego rodzaju systemy czujników i detektorów oraz zintegrowane systemy zarządzania wszystkimi znajdującymi się w budynku instalacjami i urządzeniami.
Więcej
24-12-2011

Czysta Energia Miesięcznik

CZYSTA ENERGIA to miesięcznik ogólnopolski ukazujący się od września 2001 r., pierwszy na rynku wydawniczym w całości poświęcony sprawom związanym z energią przyjazną środowisku, niekonwencjonalnym w tym odnawialnym jej źródłom oraz technologiom wytwarzania zgodnym z zasadami ochrony środowiska, a także sprawom poszanowania energii i poprawy efektywności energetycznej. Jest jednym z sześciu wydawanych przez prężnie rozwijającą się firmę ABRYS Sp. z o.o.z Poznania pism poświęconych gospodarce komunalnej i ochronie środowiska. Stanowi poszerzenie i uzupełnienie tematyki znanego od 20 lat PRZEGLĄDU KOMUNALNEGO
Więcej
24-12-2011

IDE

Misją ID Electronics Sp. z o.o. jest dostarczanie firmom i instytucjom kompleksowych rozwiązań (projektów, urządzeń i instalacji) w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń tak, aby realizując wymagania Klienta ograniczać ryzyko wystąpienia zagrożeń i zapewnić optymalny poziom bezpieczeństwa obiektu. W swoich działaniach ID Electronics opiera się na urządzeniach renomowanych producentów światowych, co w połączeniu z bogatą wiedzą i doświadczeniem pracowników pozwala zapewnić wysoką efektywność stosowanych rozwiązań systemowych.
Więcej


Twoja propozycja:

* - pole obowiązkowe