Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

BAZA FIRM

Aby dodać swoją firmę do bazy ZA DARMO, przejdź do formularza pod listą firm.

18-10-2012

DELTA DORE

Opis firmy : DELTA DORE POLSKA Sp. z o.o. Założona w 1970 roku francuska firma Delta Dore, po kryzysie naftowym w 1973 staje się specjalistą w dziedzinie projektowania i sprzedaży produktów związanych z oszczędnością energii. Jest to okres wylansowania pierwszej gamy termostatów, regulatorów i przekaźników.
Więcej
25-04-2012

Fibaro System - Dystrybutor - Salon firmowy

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem systemu Fibaro. System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku. Umożliwia bezinwazyjną instalację. Już nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli. Nasze zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji.
Więcej
25-04-2012

Baier

Baier porusza. Firma Baier od 35 lat specjalizuje się w zakresie projektowania, produkcji i montażu ruchomych elementów elewacyjnych w Niemczech. Program usług obejmuje obok klasycznych konstrukcji z aluminium szeroki wachlarz okien i okiennic przesuwnych, techniki napędowej, żaluzji do okien dachowych oraz ościeżnic aluminiowych. Produkty firmy Baier są wyposażone w inteligentny mechanizm zdalnego sterowania za pomocą pilota i czujników sensorycznych.
Więcej
25-04-2012

Albau Usługi Inżynierskie

Albau jest firmą Inżynierską z dwudziestoletnim doświadczeniem w budownictwie energooszczędnym i pasywnym na rynku polskim i europejskim. Podstawowym produktem firmy jest marka ennergo. Jest to autorski system budownictwa energoaktywnego, znanego również jako plusenergetyczne. w ofercie Albau znajdą Państwo też inne usługi budowlane oraz działalność doradcza z zakresu budownictwa energooszczędnego.
Więcej
11-04-2012

NANOTERM Dział pomp ciepła firmy NANOTEL S.A.

NANOTERM jest szybko rozwijającym się dostawcą kompleksowych systemów grzewczych i chłodniczych dla budownictwa mieszkaniowego oraz użyteczności publicznej. Nasze usługi obejmują: - projektowanie i wykonawstwo Źródła Ciepła i Chłodu (ZCC), - instalacje wodno – kanalizacyjne, - instalacje ogrzewania podłogowego, - systemy rekuperacji z klimatyzacją, - montaż pomp ciepła. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i referencjami na www.nanoterm.pl
Więcej
02-04-2012

SCHWEIKER Sp. z o.o.

Producent nowoczesnych systemów osłonowych. Możliwość pełnej automatyki.
Więcej


Twoja propozycja:

* - pole obowiązkowe

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10