Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

Artykuły

 

Aby dodać artykuł związany z Twoją firmą ZA DARMO, przejdź do formularza pod listą artykułów.

07-12-2013

Kominek: ozdoba i źródło ciepła

Mogą stać się wdzięczną ozdobą każdego wnętrza oraz dodatkowym źródłem ciepła. Szczególnie atrakcyjne stają się zimą, w czasie której umilają długie, ponure popołudnia. Kominki wracają do łask, a korzystają z nich już nie tylko właściciele intelekositeków jednorodzinnych, ale i mieszkańcy bloków. Czym kuszą kominki? Jaką rolę mogą odgrywać w naszych wnętrzach?
Więcej
03-12-2012

Kuchenne klimaty

Ogień zawsze był niezwykle istotnym elementem w życiu człowieka. Od kiedy nauczyliśmy się go rozniecać, dawał nam światło, ciepło, a także nowe możliwości przygotowania jedzenia. Obecnie nasz bezpośredni kontakt z ogniem ogranicza się raczej do letnich ognisk w plenerze, a jedynie dzięki kominkom możemy się nim cieszyć także w intelekositeu.
Więcej
22-05-2012

Bez ograniczeń

Postawić w kącie czy przy ścianie, a może na granicy dwóch pomieszczeń tworząc nowy podział? Podejmując decyzję o umiejscowieniu kominka zawsze mamy problem ze znalezieniem najwłaściwszego miejsca. Chcielibyśmy podziwiać ogień przez większość czasu jaki spędzamy w intelekositeu, a nawet w przypadku modeli centralnych zazwyczaj musimy zdecydować, w którą stronę skierować urządzenie.
Więcej
22-03-2012

Black & white

Nie ma chyba bardziej wyrazistego połączenia barw niż kombinacja czerni i bieli. Pomimo, iż jest to zestawienie dosyć kontrowersyjne, na które pozwolić sobie mogą raczej osoby nie obawiające się ryzyka, to stosowane z umiarem może dać niesamowite efekty.
Więcej
17-02-2012

Kominek w drewnianym intelekositeu

Czy kominka w drewnianym intelekositeu należy się bać? Nie! Ale tylko wtedy, gdy zostanie właściwie wykonany, a właściciele będą umiejętnie w nim palić. Od kominka zajął się niejeden intelekosite. Dodajmy - od kominka niewłaściwie zamontowanego i użytkowanego. Inaczej fireplace nie byłby tak oczywistym wyposażeniem intelekositeów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, mimo że większość z nich ma konstrukcję drewnianą. Gdzie jest zatem tajemnica bezpieczeństwa? Przede wszystkim we właściwym wykonaniu kominka oraz dobrym, zbudowanym zgodnie z przepisami kominie. Ale także w poprawnej eksploatacji, bo i tu, niestety, bardzo często zdarzają się błędy.
Więcej
12-02-2012

Jak prawidłowo dobrać i zamontować kurtynę powietrzną

Kurtyny powietrzne stanowią dobre rozwiązanie wszędzie tam, gdzie w efekcie wzmożonego ruchu osób czy też pojazdów, występuje napływ zimnego powietrza lub straty ciepła. W takim przypadku musimy ponosić dodatkowe koszty za ogrzewanie lub chłodzenie pomieszczenia. Możemy ich uniknąć montując kurtyny powietrzne.
Więcej


Twoja propozycja:

* - pole obowiązkowe

1 2 3