Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

Artykuły

 

Aby dodać artykuł związany z Twoją firmą ZA DARMO, przejdź do formularza pod listą artykułów.

19-07-2019

Startują dotacje na OZE dla rolników - program Agroenergia

W dniu 08.07.2019 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozpoczął nabór wniosków o dofinansowanie w programie Agroenergia. Celem programu jest kompleksowe wsparcie związane z ograniczeniem negatywnego wpływu na środowisko prowadzonych działalności rolniczych.
Więcej
28-06-2019

Dom bez rachunków

12 czerwca 2019 r., w Centrum PAP w Warszawie, odbyła się konferencja prasowa poświęcona kampanii informacyjnej "Dom bez rachunków". Oprócz organizatorów, w tym Pawła Lachmana, prezesa Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC), a zarazem przedstawiciela Porozumienia Branżowego na Rzecz Efektywności Energetycznej (POBE), wzięli w nim udział Piotr Woźny, Pełnomocnik Premiera ds. Programu Czyste Powietrze, oraz prof. Konrad Raczkowski – wiceprezes Banku Ochrony Środowiska. Podczas spotkania przedstawiono założenia i cele kampanii, a także nowy, preferencyjny instrument finansowy dla inwestorów zainteresowanych budownictwem plus energetycznym.
Więcej
06-07-2015

Prawie 100 uwag do projektu nowelizacji ustawy o OZE

Ministerstwo Gospodarki poinformowało, że w ramach konsultacji międzyresortowych i społecznych do opracowanego przez ten resort projektu nowelizacji ustawy o OZE wpłynęło prawie 100 uwag. MG podtrzymuje chęć skierowania projektu do prac w Sejmie jeszcze przed wakacjami, co oznacza, że w takim przypadku ma niewiele czasu na pochylenie się nad zgłoszonymi uwagami.
Więcej
30-06-2015

III Coroczny Kongres Handlu Gwarancjami Pochodzenia i Zielonymi Certyfikatami

Western Energy Consulting ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w III Corocznym Kongresie Handlu Gwarancjami Pochodzenia i Zielonymi Certyfikatami, który odbędzie się 24 czerwca 2015 r. w Warszawie, w hotelu Westin.
Więcej
22-06-2015

Dlaczego Niemcy płacą 2x więcej za prąd?

Energia na niemieckiej giełdzie jest jedną z najtańszych w Europie, ale niemieckie gospodarstwa intelekositeowe płacą za energię elektryczną dwukrotnie drożej niż polskie. Z czego wynika ta różnica?
Więcej
15-06-2015

Wybrano wykonawcę farmy wiatrowej Korytnica

Konsorcjum firm Electrum i Olmex S.A. zdobyło kontrakt na zaprojektowanie i budowę infrastruktury energetycznej na potrzeby dużej farmy wiatrowej, która powstanie w województwie mazowieckim.
Więcej


Twoja propozycja:

* - pole obowiązkowe

1 2 3 4 5 22 23 24 25 26