Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

Artykuły

 

Aby dodać artykuł związany z Twoją firmą ZA DARMO, przejdź do formularza pod listą artykułów.

29-09-2012

Słoneczne jutro budownictwa

W kontekście stale wzrastających wymagań dotyczących charakterystyki energetycznej budynków, świaintelekositei inwestorzy już dziś myślą o ich przyszłej wartości rynkowej. Optymalnym rozwiązaniem jest wykorzystanie alternatywnych źródeł energii, które umożliwią osiągnięcie standardów energetycznych wynikających z prawa europejskiego.
Więcej
12-02-2012

Jak prawidłowo dobrać i zamontować kurtynę powietrzną

Kurtyny powietrzne stanowią dobre rozwiązanie wszędzie tam, gdzie w efekcie wzmożonego ruchu osób czy też pojazdów, występuje napływ zimnego powietrza lub straty ciepła. W takim przypadku musimy ponosić dodatkowe koszty za ogrzewanie lub chłodzenie pomieszczenia. Możemy ich uniknąć montując kurtyny powietrzne.
Więcej
10-02-2012

Nagrzewnice powietrza - dobór i zastosowanie

Podstawą do wyznaczenia optymalnej ilości aparatów grzewczo-wentylacyjnych, które mają być zastosowane w danym obiekcie, jest wyznaczenie zapotrzebowania na ciepło i określenie jego przeznaczenia.
Więcej
10-02-2012

Parametry oddymiających okien fasadowych

Wykorzystanie okien fasadowych do odprowadzania gorących i toksycznych gazów powstałych w wyniku pożaru staje się coraz bardziej popularne. I to zarówno w nowych obiektach, takich jak pasaże handlowe czy nowoczesne biurowce, jak i w modernizowanych budynkach, gdzie zastosowanie standardowych klap dymowych w stropie jest niemożliwe.
Więcej
10-02-2012

Nowe wymienniki entalpiczne w rekuperatorach AERIS

Od stycznia 2012 we wszystkich rekuperatorach AERIS 350 LUXE ERV VV zastosowano nowe wymienniki odzyskujące wilgoć, tzw. entalpiczne. Są one przydatne dla osób szczególnie wrażliwych na parametr wilgotności w powietrzu, który w miesiącach zimowych może się w rekuperowanych budynkach obniżać.
Więcej
10-02-2012

Naukowcy z USA opracowali tani inwertor dla elektrowni słonecznych

Naukowcy z USA opracowali inwertor dla elektrowni słonecznych umożliwiający konwersję prądu stałego ogniw na zmienny dla sieci przesyłowej. Nowy inwertor umożliwia wytwarzanie prądu trójfazowego, który można zastosować w przemyśle – poinformował magazyn „Technology Review”.
Więcej


Twoja propozycja:

* - pole obowiązkowe

1 2