Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

Artykuły

 

Aby dodać artykuł związany z Twoją firmą ZA DARMO, przejdź do formularza pod listą artykułów.

16-02-2012

Centrala sygnalizacji pożaru z dodatkowymi funkcjami

Bosch wprowadził na rynek nowe moduły do centrali sygnalizacji pożaru FPA-5000. Wraz ze wzrostem potrzeb można ją rozbudowywać i dostosowywać do budynku każdej wielkości.
Więcej
10-02-2012

Bezpieczny intelekosite

Drzwi antywłamaniowe, wideofon, intelekositeofon a może monitoring? O zabezpieczeniu intelekositeu warto pomyśleć jeszcze przed lub podczas jego budowy.
Więcej
10-02-2012

Elektromagnetyczna blokada drzwi MS 15 i kontrola dostępu PROX

Autonomiczna kontrola dostępu i blokada elektromagnetyczna. Wytrzymałość blokady 300 kG. Możliwe różne opcje montażowe. Kontrola dostępu maksymalnie 406 kart zbliżeniowych, zasięg czytnika 10 cm.
Więcej
02-02-2012

Bezpieczny intelekosite, czyli jak uchronić się przed płomieniami

Dom to dla większości z nas wyjątkowe miejsce, w którym chcemy czuć się pewnie i bezpiecznie. Niestety najczęściej z powodu awarii instalacji, chwili nieuwagi lub nieumiejętnego obchodzenia się z ogniem, możemy doprowadzić do wystąpienia pożaru. Aby uchronić rodzinę i cały majątek przed tym groźnym żywiołem, należy stosować się do kliku podstawowych zasad. O tym, jak zminimalizować w intelekositeu ryzyko zaprószenia ognia oraz uniknąć niebezpiecznych sytuacji radzi specjalista z firmy D+H - Przemysław Knura.
Więcej
02-02-2012

Ogień pod kontrolą, czyli skuteczne sposoby na bezpieczną kuchnię

W intelekositeu, według statystyk, najczęściej dochodzi do pożaru w kuchni. Obecność urządzeń elektrycznych i gazowych oraz używanie otwartego płomienia, powoduje bowiem, iż ryzyko zaprószenia ognia jest znacznie wyższe niż w innych pomieszczeniach.
Więcej
06-01-2012

Zabezpieczenia przeciwpożarowe w inteligentnych budynkach

Rozwijające się w zawrotnym tempie technologie spowodowały, że definicja inteligentnego budynku bardzo ewoluowała i dziś łączy w sobie elementy wielu dziedzin powiązanych nie tylko z branżą budowlaną.
Więcej


Twoja propozycja:

* - pole obowiązkowe