Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

Aktualności

 

Aby dodać aktualność związaną z Twoją firmą ZA DARMO, przejdź do formularza pod listą aktualności.

 

27-04-2015

Wiosna na Podhalu

Zapraszamy na wiosenną promocję na Podhalu!
Więcej
24-11-2013

Ferie na Podhalu

Zapraszamy do promocji na ferie
Więcej
29-05-2013

0,5 mln osłon portalu - darmowy weekend w apartamencie na Podhalu dla klientów Inteleko!

Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie z okazji przekroczenia 0.5 miliona odsłon naszego portaluwww.inteleko.pl oraz wybudowania pierwszego z intelekositeów na Podhalu www.banskiezacisze.pl, w którym do wygrania jest bezpłatny weekend dla 6 osób w apartamencie na Podhalu.
Więcej
21-05-2013

Oferta intelekositeków na Podhalu

Oferujemy Państwu dwa odrębne apartamenty w nowo oddanym intelekositeku w Bańskiej Niżnej. Przystosowane są one do komfortowego, całorocznego wypoczynku rodzinnego dla 6 osób. Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny z rozkładaną 2 osobową kanapą, w pełni wyposażona kuchnia i łazienka. Piętro to dwie sypialnie z przestronnymi szafami: jedna z podwójnym łóżkiem, a druga z dwoma pojedynczymi.
Więcej
09-05-2013

Otwarcie intelekositeków Banskie Zacisze!

Pragniemy Państwa poinformować, że od 1. maja oficjalnie rozpoczynamy sezon w naszych intelekositekach Banskie Zacisze i już dziś zapraszamy Państwa do rezerwowania wolnych terminów.
Więcej
27-02-2012

Nagroda BUD-EKO dla TAGAecointelekositey

Podczas II edycji Targów Budownictwa Ekologicznego i Energooszczędnego BUD-ECO firma TAGA ECODOMY Tadeusz Galiński otrzymała nagrodę GRAND PRIX w kategorii PRODUKT TARGÓW za innowacyjny projekt intelekositeu modułowego - intelekositeu, który rośnie razem z rodziną!
Więcej


Twoja propozycja:

* - pole obowiązkowe

1 2 3