Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

Aktualności

 

Aby dodać aktualność związaną z Twoją firmą ZA DARMO, przejdź do formularza pod listą aktualności.

 

18-08-2017

Rozwój biogazowni rolniczych poniżej rządowych planów

Przez ostatnich 12 lat w Polsce powstało niewiele ponad 100 MW biogazowni rolniczych. Wyższe wsparcie w systemie aukcyjnym istotnie przyśpieszy ich rozwój, ale nadal będzie to kropa w morzu potencjalnych możliwości. Chociaż mamy rozwinięte rolnictwo i przetwórstwo spożywcze, to wiele mniejszych państw, jak chociażby Czechy, pozyskują znacznie więcej biogazu od nas.
Więcej
20-07-2017

Więcej dotacji na mikroinstalacje na Dolnym Śląsku

W maju br. Urząd Marszałkowski woj. dolnośląskiego rozstrzygnął konkurs w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, z którego unijne dotacje zostaną przeznaczone na montaż mikroinstalacji OZE. Pierwotnie wybrano tylko jednego beneficjenta, jednak teraz dołączyli do niego dwaj kolejni.
Więcej
11-04-2012

Kolejna biogazownia w województwie lubelskim

Inwestor zamierzający wybudować biogazownię w lubelskiej gminie Firlej otrzymał pozwolenie budowlane.
Więcej
22-02-2012

Waldemar Pawlak o pracach nad ustawą o OZE

W tym tygodniu Ministerstwo Gospodarki przedstawi pierwsze zestawienie uwag i propozycji kierowanych podczas konsultacji społecznych dotyczących ustawy o odnawialnych źródłach energii.
Więcej
13-02-2012

ECO–POWER – nowy produkt BARTER S.A.

Polski dystrybutor węgla kamiennego, spółka BARTER S.A. wprowadza na rynek swój najnowszy konfekcjonowany produkt: ECO-POWER.
Więcej
12-02-2012

Ocieplenie od wewnątrz – konferencja dla zarządców nieruchomości w Krakowie

Poprawa parametrów cieplnych obiektów to zagadnienie, które łączy się z zarządzaniem nieruchomościami. W swojej pracy zarządcy często spotykają się z sytuacjami, kiedy budynku nie można ocieplić od strony zewnętrznej. 6 marca br. w Krakowie odbędzie się bezpłatna konferencja dla zarządców nieruchomości, zorganizowana przez firmę Xella, dotycząca ocieplania od wewnątrz. Rozwiązanie to pozwala poprawić termoizolację budynku oraz zachować oryginalny wygląd fasady.
Więcej


Twoja propozycja:

* - pole obowiązkowe

1 2