Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

Aktualności

 

Aby dodać aktualność związaną z Twoją firmą ZA DARMO, przejdź do formularza pod listą aktualności.

 

12-02-2012

Ocieplenie od wewnątrz – konferencja dla zarządców nieruchomości w Krakowie

Poprawa parametrów cieplnych obiektów to zagadnienie, które łączy się z zarządzaniem nieruchomościami. W swojej pracy zarządcy często spotykają się z sytuacjami, kiedy budynku nie można ocieplić od strony zewnętrznej. 6 marca br. w Krakowie odbędzie się bezpłatna konferencja dla zarządców nieruchomości, zorganizowana przez firmę Xella, dotycząca ocieplania od wewnątrz. Rozwiązanie to pozwala poprawić termoizolację budynku oraz zachować oryginalny wygląd fasady.
Więcej
03-02-2012

Kominki Italkero

Jeśli chcą Państwo w zaciszu swojego intelekositeu lub mieszkania, cieszyć się ciepłem i widokiem żywego płomienia, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Winterwarm Polska. Pośród różnego typu urządzeń grzewczych, znajdują się w niej m.in. kominki gazowe oraz gazowe wkłady kominkowe włoskiego producenta Italkero. Każdy z kominków cechuje się niepowtarzalnym, włoskim wzornictwem. Urządzenia dostępne są w różnorodnych wersjach umożliwiajacych zabudowanie w ścianie, w narożniku, jako ścianka działowa lub ustawienie wolnostające. Modele w ofercie Winterwarm Polska mają różne wymiary i moce grzewcze. Niezaprzeczalnym atutem kominków gazowych jest zachowanie czystości pomieszczenia podczas użytkowania oraz możliwość zdalnej regulacji mocy.
Więcej
01-02-2012

Nowości Brunner'a

Bawarski producent firma Brunner poszerzył swoją ofertę wkładów o szeroki format architektoniczny z trójstronną szybą, znane pod nazwą Panorma jako modele 51/25/101/25 oraz 57/25/121/25.
Więcej
06-01-2012

Nowa generacja wiszących kotłów kondensacyjnych Junkers

Junkers wprowadził do sprzedaży nowe wiszące kotły kondensacyjne serii CerapurMaxx ZBR 65-2 i ZBR 98-2 z bardziej wydajnymi wymiennikami ciepła oraz nową automatyką. Nowa generacja wiszących kotłów kondensacyjnych marki Junkers serii CerapurMaxx ZBR 65-2 i ZBR 98-2 o mocach modulowanych do 65 i 98 kW, zastąpiła kotły CerapurMaxx ZBR 65-1A i ZBR 89-1A. Najważniejszym nowatorskim rozwiązaniem zastosowanym w nowej linii urządzeń są bardziej wydajne wymienniki ciepła oraz nowa automatyka współpracująca z regulatorami serii Fx, która stwarza dużo większe możliwości współpracy kotłów CerapurMaxx z różnorodnymi instalacjami grzewczymi.
Więcej


Twoja propozycja:

* - pole obowiązkowe