Przypomnij hasło

* - pole obowiązkowe

Logowanie i Rejestracja

Aktualności

 

Aby dodać aktualność związaną z Twoją firmą ZA DARMO, przejdź do formularza pod listą aktualności.

 

10-05-2020

Bruksela szykuje nowy mechanizm finansowania OZE

Komisja Europejska rozpoczęła publiczne konsultacje nowego mechanizmu finansowania inwestycji w odnawialne źródła energii. Bruksela proponuje organizację wspólnych aukcji, w wyniku których kraje członkowskie będą mogły wnosić swój wkład w inwestycje realizowane w innych państwach UE. Otrzymają w zamian korzyści w postaci dodatkowej zielonej energii zaliczonej do ich krajowych celów OZE.
Więcej
09-05-2020

Gminy z województwa lubelskiego dostały dotacje na OZE

Dzięki pozyskaniu unijnych dotacji pięć gmin z województwa lubelskiego zrealizuje inwestycje w odnawialne źródła energii o wartości niemal 20 mln zł. To efekt drugiego konkursu o dofinansowanie na OZE w ramach lubelskiego RPO 2014-2021. W wyniku pierwszego naboru realizowane są już projekty o wartości 560 mln zł.
Więcej
10-08-2014

Ponad milion odwiedzin naszego portalu!

Nasz portal zanotował już ponad milion sto tysięcy odwiedzin!
Więcej
10-08-2014

Jesień 2014 na Podhalu

Zapraszamy na jesienną promocje
Więcej
24-05-2014

Dom inteligentny - systemy centralnego sterowania

Czy nowoczesny intelekosite może być ekologiczny? Tak postawione pytanie wydaje się być zaskakujące, ale zastanówmy się nad jego zasadnością. Żyjemy w XXI wieku, w czasach dynamicznego rozwoju. Otaczający nas świat zmienia się bardzo szybko, stwarzając udogodnienia i możliwości, o których kiedyś mogliśmy jedynie marzyć.
Więcej
24-05-2014

Dom inteligentny i ekologiczny

Temat intelekositeów inteligentnych stał się ostatnio bardzo modny. Sporo mówi się o nowoczesnych systemach, ułatwiających nam życie, które jednak, oględnie mówiąc, nie należą do najtańszych. Wiele osób pierwotnie zainteresowanych tym zagadnieniem, po sprawdzeniu pierwszych informacji o cenach, zniechęca się i rezygnuje z tego typu rozwiązań. Czy rzeczywiście intelekosite inteligentny jest dla nas korzystny i czy musi być drogi?
Więcej


Twoja propozycja:

* - pole obowiązkowe

1 2 3 4 5 6